Kocaeli Lazer Epilasyon

Kocaeli Lazer Epilasyon Merkezi

Lazer epilasyon Kocaeli, İzmit, Yalova, Sakarya, Tuzla için sitemiz kriterlerine uyan klinikler aşağıdadır. Bu merkezleri arayarak daha fazla bilgi almanızı öneririz.


Kocaeli Epilasyon

Lazer epilasyon için Kocaelinde önerdiğimiz merkez ve klinik listesi yukarıdadır. Bu merkezlerde ücretsiz ön görüşmeye katılıp daha fazla bilgi edinmenizi öneririz. Fiyatlar ve tüm bilgiler için merkezleri arayınız.

Kocaeli ve İzmit ilinde size önereceğimiz merkez Acıbadem Kocaeli Hastanesidir. Bu hastanenin dermatoloji bölümünde lazer epilasyon işlemleri yapılmaktadır. Kocaelindeki Lazer epilasyon uygulamaları hakkında fiyat, kampanya, paket fiyat bilgileri verilemediğinden verilen telefonları arayarak daha geniş bilgi almanız uygun olacaktır. Bu dermatoloji kliniğinde hem diode hem de alexandrite lazerlerle epilasyon yapılmaktadır. Hangi lazer çeşidi size uygun ise o lazer cihazı ile uygulama yapılabilen bir kliniktir. Ayrıca bu dermatoloji merkezinde cilt izlerinin tedavisinde karbondioksit fraksiyonel lazerler ile cilt izleri tedavisi yapılmaktadır. Karbondioksit fraksiyonel lazer cilt izleri ve özellikle sivilce izleri ve sivilce lekelerinin tedavisinde son yıllarda kullanılmaya başlayan önemli bir lazer tipidir. Bu lazer ile cilt gençleştirme ve cilt yenileme uygulamaları yapılmaktadır. Gözenek sıkılaştırmada çok başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Fraksiyonel lazer cilt çatlaklarının tedavisinde de kullanılan bir lazerdir. Bu çatlakların yaşına bakmaksızın uygulanabilen ve başarılı bir yöntemdir. Birçok insanın muzdarip olduğu gözaltı morluklarının tedavisinde de çok başarılı bir lazer sistemidir. Bu merkezde bölgesel zayıflama ve zayıflamaya yardımcı yöntemler içinde sayılan kavitasyon bölgesel zayıflama yöntemi de kullanılmaktadır. Kocaeli Acıbadem Hastanesine ulaşmak için yukarıdaki haritayı kullanabilirsiniz. Şehir merkezine yakın konumdaki bu merkeze toplu taşıma ve özel aracınızla kolayca ulaşabilirsiniz.

Kocaeli epilasyon için önerdiğimiz lazer tipleri

Biz lazer epilasyon için iki tip lazeri özellikle önermekteyiz. Bunlar diode lazerler ve alexandrite lazerlerdir. Diode lazer birçok avantajı olan bir lazerdir. Özellikle yüz bölgesinde ve ince tüylerde çok etkilidir. Diğer lazerlere oldukça iyi bir alternatiftir. Kocaeli lazer merkezimizde bu lazer bulunmaktadır. Bir diğer çok kullanılan lazer ise alexandrite lazerdir. Bu lazerin kullanım alanları ve tercih edildiği durumlarda söz konusudur. Bu kararı sizin yerinize uzman doktorlar verecektir. Lazer epilasyon yaklaşık 6 seans uygulanan bir uygulamadır. Bizim merkezlerimizde bu lazerler seans olarak bölgeye göre fiyatlandırılır. İsteğe göre toplu ödemelerde indirim sağlamak amacıyla paket fiyatlarda oluşturulmuştur. Lazer epilasyon fiyatları ve paket fiyatları için yukarıdaki numaraları arayınız.

Lazer Epilasyon Kocaeli

Adınız Soyadınız:
 
Email adresiniz:
 
Bulunduğunuz şehir:
(Lütfen seçin)
  İstanbul Ankara
Kayseri Kocaeli
İlgilendiğiniz
konular:
  Alexandrite Lazer epilasyon
Diode Lazer epilasyon
Foto epilasyon
Diğer
Mesajınız: