Kocaeli, Bize Ulaşın


Kocaeli Lazer Epilasyon

Kocaeli Lazer Epilasyon Merkezi

Lazer epilasyon Kocaeli, İzmit, Yalova, Sakarya, Tuzla için sitemiz kriterlerine uyan klinikler aşağıdadır. Bu merkezleri arayarak daha fazla bilgi almanızı öneririz.

Kocaeli lazer epilasyon merkezi giriş bankosu Lazer epilasyon Kocaeli uygulama merkezi

ACIBADEM KOCAELİ HASTANESİ

Yenimahalle İnkilap Cad. No: 9 41100 Kocaeli
Tel: 0262 317 44 44 (pbx)
Dahili: 40 54


Kocaeli Epilasyon

Lazer epilasyon için Kocaelinde önerdiğimiz merkez ve klinik listesi yukarıdadır. Bu merkezlerde ücretsiz ön görüşmeye katılıp daha fazla bilgi edinmenizi öneririz. Fiyatlar ve tüm bilgiler için merkezleri arayınız.

Kocaeli ve İzmit ilinde size önereceğimiz merkez Acıbadem Kocaeli Hastanesidir. Bu hastanenin dermatoloji bölümünde lazer epilasyon işlemleri yapılmaktadır. Kocaelindeki Lazer epilasyon uygulamaları hakkında fiyat, kampanya, paket fiyat bilgileri verilemediğinden verilen telefonları arayarak daha geniş bilgi almanız uygun olacaktır. Bu dermatoloji kliniğinde hem diode hem de alexandrite lazerlerle epilasyon yapılmaktadır. Hangi lazer çeşidi size uygun ise o lazer cihazı ile uygulama yapılabilen bir kliniktir. Ayrıca bu dermatoloji merkezinde cilt izlerinin tedavisinde karbondioksit fraksiyonel lazerler ile cilt izleri tedavisi yapılmaktadır. Karbondioksit fraksiyonel lazer cilt izleri ve özellikle sivilce izleri ve sivilce lekelerinin tedavisinde son yıllarda kullanılmaya başlayan önemli bir lazer tipidir. Bu lazer ile cilt gençleştirme ve cilt yenileme uygulamaları yapılmaktadır. Gözenek sıkılaştırmada çok başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Fraksiyonel lazer cilt çatlaklarının tedavisinde de kullanılan bir lazerdir. Bu çatlakların yaşına bakmaksızın uygulanabilen ve başarılı bir yöntemdir. Birçok insanın muzdarip olduğu gözaltı morluklarının tedavisinde de çok başarılı bir lazer sistemidir. Bu merkezde bölgesel zayıflama ve zayıflamaya yardımcı yöntemler içinde sayılan kavitasyon bölgesel zayıflama yöntemi de kullanılmaktadır. Kocaeli Acıbadem Hastanesine ulaşmak için yukarıdaki haritayı kullanabilirsiniz. Şehir merkezine yakın konumdaki bu merkeze toplu taşıma ve özel aracınızla kolayca ulaşabilirsiniz.