Beylikdüzü Lazer Epilasyon

Beylikdüzü Lazer Epilasyon Merkezi

Lazer epilasyon Beylikdüzü, Yeşilköy, Bakırköy, Ataköy, Avcılar, Bahçelievler, Şirinevler, Merter, için sitemiz kriterlerine uyan klinikler aşağıdadır. Bu merkezleri arayarak daha fazla bilgi almanızı öneririz.
Beylikdüzü Epilasyon

Beylikdüzü Lazer epilasyon için önerdiğimiz klinik yukarıdadır. Bu klinikte alexandrite ve diode lazerlerle epilasyon yapılmaktadır. Ayrıca bu lazer kliniğinde sicilce izleri ve cilt izleri için fraksiyonel lazerler kullanılmaktadır. Faraksiyonel lazer ile cilt gençleştirme, lazer çatlak tedavisi yüne bu klinikte uygulanan yöntemlerdir.

Beylikdüzü ve Avcılar bölgesi için size önereceğimiz merkezolacaktır. Bu merkezde lazer epilasyon uygulamaları dermatoloji biriminde yapılmaktadır. Lazer epilasyon uygulamalarında tüm dünyada kullanılan kabul görmüş diode lazerlerin yanı sıra yine çok bilinen alexandrite lazerlerde kullanılmaktadır. Lazer epilasyon Beylikdüzü Fiyatları, paket ve kampanyalar için merkezleri arayıp bilgi almanız gerekmektedir. Lazer epilasyon uygulamaları yapılan bu klinikte bir cilt lazeri olan karbondioksit fraksiyonel lazerde bulunmaktadır. Bu lazer çeşidi cilt izleri ve sivilce izleri gibi zor durumların tedavisinde kullanılan önemli bir lazerdir. Karbondioksit fraksiyonel lazer ile cilt yenileme, derin cilt bakımı ve gençleştirme, ciltteki gözeneklerin tedavisi sağlanabilmektedir. Gözaltı morluklarında kullanılabilen bu lazer sistemi gebelik ve doğum sonrası çatlakların tedavisinde de kullanılmaktadır. Bu merkezde ayrıca kavitasyon bölgesel incelme uygulamalarıda yapılmaktadır.